Kalite Politikası

Elektromed
Elektromed
Elektromed
Elektromed
Elektromed, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiş, bu doğrultuda sürekli gelişmeyi ve çalışmayı bir görev kabul etmiştir. Sistemine entegre ettiği düzeltici ve önleyici çalışmalarıyla, kalite sisteminin etkinliğini garanti altına almıştır.

Toplam kalite, Elektromed için birincil ilkedir. Teknoloji alanında yaşanan son gelişmelerin paralelinde, araştırma geliştirme laboratuvarları, test ve metodoloji ekipmanları ile Elektromed, sürekli değişen Pazar şartları karşısında, teknolojik anlamda her zaman bir adım önde olmuştur.

Tüm üretim bölümlerinin ISO 9001 kalite belgesine sahip olduğu Elektromed, Toplam Kalite Yönetimi felsefesini uzun yıllardır bünyesinde uygulamaktadır. Tüm yönetim tarafından desteklenen bu kalite programı, tüm Elektromed personeli için, günlük operasyonlarında bir yol haritası ve rehber niteliğindedir.

Elektromed yenilikçi ve rekabetçi ölçüm sistemleri ortaya koyma ve müşterilerine en iyi servisi verme görevini yerine getirirken, çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarını her zaman ön planda tutmuştur. Çevre, güvenlik ve risk yönetimi, Elektromed genel şirket politikasının her zaman ayrılmaz bir parçası olmuştur. ISO14001 sertifikasına sahip Elektromed tesisleri, çevresel yönetim sistemini durmaksızın geliştirme çabası içindedir.

Enerji ve su kullanımında sürekli iyileşmeyi ve atıkların azaltılması ve işlenip yeniden kullanılmasını amaç edinerek, daha yüksek çevre duyarlılığını ortaya koymakta, aynı zamanda gereksiz masrafların ortadan kaldırılması ile şirket performansını ve rekabet gücünü arttırmaktadır.