Hakkımızda

ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu pekiştiriyor.

 
Elektromed Hakkında
Elektromed Hakkında

Şirket Profili

ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu pekiştiriyor.

Sürekli gelişimi kendine ilke edinen ELEKTROMED, sahip olduğu bu vizyonla ulusal sanayinin gelişiminde aktif rol almaya devam ediyor. Ön ödemeli elektronik elektrik, su, gaz ve ısı sayaçlarında 10.000.000 adedi aşan üretimi ile ELEKTROMED, dünya sayaç sektörünün lider firmaları arasında yer almanın gururunu yaşıyor.

Tasarımdan satış sonrası hizmete kadar tüm faaliyetlerini TS-EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında gerçekleştiren Elektromed, yaygın servis ağı ve uzman kadrosu ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için çalışıyor.

Sosyal yaşamın kalitesine ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olan Elektromed, TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sertifikası ve ISO 45001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemi ile sorumluluklarını taahhüt altına alıyor. Üretimde kullandığı hammaddeden hizmet sürecine kadar her aşamada ekolojik dengeyi gözeten Elektromed, tüm personelini sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları sağlayarak verdiği hizmeti maksimum memnuniyete taşıyor.

Teknolojinin hızla gelişen dünyasına ayak uydurmak için konusunda uzman ekibiyle Ar-Ge çalışmalarına devam eden Elektromed, değişen talepler doğrultusunda pazar ihtiyaçlarına cevap verecek dinamizmi kaybetmeden sürekli gelişmeye devam ediyor.

Yüksek hammadde kalitesi, üretimden yönetime her aşamada deneyimli kadrosu ile her zaman daha iyisi için çalışıyor; Ar-Ge kadrosunun gelişmiş tasarımlarını ileri teknoloji ile birleştirerek tüketicilerine işlevsel ve yüksek kalite normlarında ürünler sunuyor.