Alfaser
   Alfaser, ön ödemeli ve elektronik kartlı sayaçlarda kullanıcı hatası, imalat hatası, iklim vb. etkenler sebebiyle oluşabilecek arızaların kısa sürede giderilmesini sağlamak amacıyla kurulmuş bir hizmet kuruluşudur. Abonelerinin mutluluğunu amaç edinmiş olan kuruluşumuz, ön ödemeli ve elektronik kartlı sayaçlarda kullanıcı hatası, imalat hatası, iklim vb. etkenler sebebiyle oluşabilecek arızaların kısa sürede giderilmesini sağlayan uzman kişilerden oluşan 30 adedi araçlarda mobil, 15 adedi merkezde müdahalelerde bulunan 45 kişilik bir teknik kadro oluşturmuştur.

   Abonelerden cihazlarına ait arıza ve şikayetlerin kuruluşumuza iletilmesinde köprü görevi yapan 10 kişilik santral ünitesi, iletilen talepleri anında telsiz ile bölgelerinde mobil halde bulunan teknik kadroya bildirerek sorunların bir an önce çözümlenmesine yardımcı olmayı amaçlar. Bilgi işlem ünitesi ise 6 kişilik kadrosu ile abone, santral, teknik kadro arasında yapılan işlemlerin sağlıklı bir şekilde takip ve koordinasyonunu sağlar.

   Alfaser, profesyonel bir çalışma düzeni, nitelikli personeli ile 24 saat kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
 
 
   Alfaser İletişim Bilgileri;
 
   Tel: 0090 444 25 32
Ankara Telefon : 0850 242 13 67