Elektromed Şirket Profili
   Termikel Grup bünyesinde 1994 yılından bu yana başarıyla hizmet veren ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu daha da pekiştiriyor. Sürekli gelişimi kendine ilke edinen ELEKTROMED, sahip olduğu bu vizyonla ulusal sanayinin gelişiminde aktif rol almaya devam ediyor. Ön ödemeli elektronik su ve gaz sayaçlarında 7.000.000 adedi aşan üretimi ile ELEKTROMED, dünya sayaç sektörünün lider firmaları arasında yer almanın gururunu yaşıyor. Sayaç sistemleri ( Mekanik, elektronik ve ön ödemeli su, gaz, elektrik sayaçları dönüşüm setleri) yıllık kapasitesi 2.800.000 adet olan ELEKTROMED  , toplam 18.000m² kapalı alanda faaliyetlerini sürdürüyor.

    Tasarımdan satış sonrası hizmete kadar tüm faaliyetlerini TS-EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında gerçekleştiren Elektromed, yaygın servis ağı ve uzman kadrosu ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak için çalışıyor.

    Sosyal yaşamın kalitesine ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olan Elektromed, TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sertifikası ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemi ile sorumluluklarını taahhüt altına alıyor. Üretimde kullandığı hammaddeden hizmet sürecine kadar her aşamada ekolojik dengeyi gözeten Elektromed, tüm personelini sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları sağlayarak verdiği hizmeti maksimum memnuniyete taşıyor.
      
    Ayrıca TS EN  ISO/IEC 17020 ve TS EN ISO/IEC 17025 standartlarını esas alarak müşteri istek ve beklentilerini muayene ve deney faaliyetlerinin odağı haline getirip kaliteli ve hızlı muayene ve deney hizmeti vermektedir.

    Teknolojinin hızla gelişen dünyasına ayak uydurmak için konusunda uzman ekibiyle Ar-Ge çalışmalarına durmaksızın devam eden Elektromed, değişen talepler doğrultusunda pazar ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verecek dinamizmi kaybetmeden sürekli gelişmeye devam ediyor.

    Yüksek hammadde kalitesi, üretimden yönetime her aşamada 580 kişilik deneyimli kadrosu ile her zaman daha iyisi için çalışıyor; uzman Ar-Ge kadrosunun gelişmiş tasarımlarını ileri teknoloji ile birleştirerek tüketicilerine işlevsel ve yüksek kalite normlarında ürünler sunuyor.

Tecrübe ve tasarım ile gelen farklılık…

    Elektromed, elektronik tip elektrik, su ve gaz sayacı tasarımı ve üretiminde sahip olduğu 10 yılı aşkın Tecrübesi, 55 kişilik uzman mühendis ve teknik tasarım kadrosu ile tasarladığı ve geliştirdiği ürünlere her geçen gün bir yenisini ekliyor. Alfagas, Alfasu, Elektromed, Alfatech, Proton ve diğer markaları ile tüm sayaç ihtiyaçlarını karşılayacak tam bir ürün yelpazesini barındırıyor.

    Son yıllarda önemi daha da artarak uygulama alanı bulan Otomatik Sayaç Okuma (AMR) sistemi konusunda sunduğu akılcı ve alternatif çözümlerle de Elektromed, günün ihtiyaçlarına uzun vadeli projelerle cevap veriyor.

    Alfaser, Elektromed üretimi ön ödemeli ve elektronik kartlı sayaçlarda kullanıcı hatası, imalat hatası, iklim vb. etkenler sebebiyle oluşabilecek arızaların kısa sürede giderilmesini sağlamak amacıyla kurulmuş bir hizmet kuruluşudur.
 
   Abonelerinin mutluluğunu amaç edinmiş olan kuruluşumuz, 2.400.000 adet ön ödemeli ve elektronik kartlı su ve doğalgaz sayacına servis hizmeti vermektedir. 10.000 m² kapalı alana sahip Ankara servis müdürlüğü, 60 servis aracı ve 168 teknik personel ile, Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet veren İstanbul servis müdürlüğü 25 servis aracı ve 100 teknik personel ile faaliyet göstermektedir.

    Abonelerden cihazlarına ait arıza ve şikayetlerin kuruluşumuza iletilmesinde köprü görevi yapan Servis Çağrı Merkezi (call center), 32 operatör ile talepleri almakta ve bilgileri anında GPRS teknolojisi ile bölgelerinde mobil halde bulunan servis araçlarına, teknik kadroya bildirerek sorunların bir an önce çözümlenmesine yardımcı olmayı amaçlar. Bilgi işlem ünitesi ise 9 kişilik kadrosu ile abone, Çağrı merkezi (call center), teknik kadro arasında yapılan işlemlerin sağlıklı bir şekilde takip ve koordinasyonunu sağlar. Alfaser, profesyonel bir çalışma düzeni, nitelikli personeli ile 7 gün / 24 saat kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
Ankara Telefon : 0850 242 13 67